www.egga.ee
   Tutvustus       Kontaktid       Uudised       Tegevused       Publikatsioonid       Eesti Geriaatrite Selts       Hooldusravi Osutajate Ühendus       Galerii       Kasulikud viited   
  Hooldusravi Osutajate Ühendus
HOÜ põhimäärus  »  
HOÜ juhatus  »  
HOÜ liikmed  »  
Dokumendid  »  


HOÜ liikmed

Teenuse osutaja                                                             Kontaktisik

AS Lõuna-Eesti  Haigla                                                            Lilia Leppsaar             lilia.leppsaar@leh.ee

AS Rakvere Haigla                                                                 Ain Suurkaev              ain@rh.ee

AS Põlva Haigla                                                                     Aili Tilgre                   aili.tilgre@polvahgl

AS Järvamaa Haigla                                                               Maire Raidvere           maire@jmh.ee

SA Läänemaa Haigla                                                              Kai Tennisberg           kai.ten@mail.ee  marju.lepmets@salmh.ee

SA TÜ Kliinikum                                                                     Angelika Lall               angelika.lall@kliinikum.ee

AS Valga Haigla                                                                     Anastassia Org            anastassia.org@valgahaigla.ee; mariana.kroon@valgahaigla.ee

SA Elva Haigla TM                                                                  Katrin Rebane              katrin@ehaigla.ee

SA Jõgeva Haigla                                                                   Laine Ottenson             laine.ottenson@jogevahaigla.ee

OÜ Tõrva  Tervisekeskus                                                        Heli Holm                     tervisekeskus@torva.ee

SA Kiviõli TK                                                                         Olga Hainatskaja           kiviolihaigla@hot.ee

SA Peipsiveere Hooldusravikeskus                                          Janno Tomson              hoolravi@hot.ee

AS Räpina Haigla                                                                   Miia-Kersti Sultsmann   miia@rapinahaigla.ee

SA Otepää Tervisekeskus                                                       Andres Arike               juhataja@oteptervis.ee

SA Pärnu-Jaagupi Hoolduskodu                                                Merike Lahesaar           pjhoolduskodu@gmail.com

SA Vändra Tervisekeskus                                                        Leho Tamvere              terkeskus@gmail.com

SA Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus                            Kristi Sutt                     haigla@saarde.ee

SA Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus                                         Marika Tirmaste            ravikeskus@suure-jaani.ee   marika@suure-jaani.ee

SA Abja Haigla                                                                       Maimu Paumere             abjahaigla@hot.ee

SA Rõngu Hooldusravi Keskus                                                  Kaida Vool                    haigla@rongu.ee

SA  EELK Diakooniahaigla                                                        Jelena Leibur                 dh@eelk.ee

SA Koeru Hooldek.                                                                  Anneli Eelmaa               anneli.eelmaa@koeruhk.ee

AS Ida-Tallinna Keskhaigla                                                       Eha Rumberg                eha.rumberg@itk.ee; ulle.rohi@itk.ee

SA Pärnu Haigla                                                                      Margit Seppik               seppikm@ph.ee

Lõuna-Läänemaa Tervishoiu- ja Sotsiaalhoolekande Keskus SA   Vanda Birnbaum           lihulatervis@gmail.com  

SA Viljandi Haigla                                                                    Kaja Koger                   kaja.koger@vmh.ee, kadri@vmh.ee

Medendi OÜ                                                                             Aina Saarma                aina@medendi.ee

OÜ Koduõendus                                                                       Erika Kruup                  erikakruup@hot.ee

Koduõde OÜ                                                                            Ilve-Teisi Remmel         teisi.remmel@medicum.ee

SA Vähihaigete toetusravi                                                         Kaiu Suija                    kaiusuija@hot.ee

Lääne-Tallinna Keskhaigla                                                         Mare Leppik                 mare.leppik@keskhaigla.ee

TNP Konsultatsioonid OÜ                                                          Oksana Avilo-Kalinina   tnp.konsultatsioonid@mail.ee       oksavilo@gmail.com