www.egga.ee
   Tutvustus       Kontaktid       Uudised       Toimunud sündmused        Eesti Iseseisva Õendusabi Ühendus   
   Eesti Iseseisva Õendusabi Ühendus
Põhimäärus    
Juhatus    
Liikmed    
Dokumendid    


Juhatus

EstINCA juhatus 2023.aastast (21.04.2023):

Kadri Oras – Viljandi Haigla SA (EstINCA esindaja EGGA juhatuses) kadri.oras[at]vmh.ee

Angelika Lall – Tartu Ülikooli Kliinikum SA angelika.lall[at]kliinikum.ee

Margit Seppik – Pärnu Haigla SA margit.seppik[at]ph.ee

Eve Karmo – Ida-Tallinna Keskhaigla AS eve.karmo[at]itk.ee

Maire Raidvere – Järvamaa Haigla AS maire.raidvere[at]jmh.ee

Taimi Randma – Räpina Haigla taimi[at]rapinahaigla.ee

Jelena Leibur – PERH jelena.leibur[at]regionaalhaigla.ee

 

 

EstINCA juhatuse kontakt: estinca2019@gmail.com

 

Konsultandid:

 Jana Trolla - Lõuna-Eesti Haigla AS jana.trolla@leh.ee

Kristi Sutt – Kilingi-Nõmme Tervise ja Hoolduskeskus SA kristi.sutt@gmail.com

Ilve-Teisi Remmel – Medicum PAK teisi.remmel@gmail.com  

 

EGGA/ Eesti Iseseisva Õendusabi Ühendus arveldusarve number SEB pangas: EGGA EE911010220050887014